تهرانشهریمنتخب سردبیر

لزوم رسیدگی به وضعیت تبدیل خیابانهای تهران به بازار توزیع گوشتبه گزارش شباب نیوز مجید فراهانی در دویست و پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکر به شرکت ساماندهی مشاغل و معاونت خدمات شهری شهرداری تهران گفت: با تعطیل شدن بازار توزیع محصولات پروتئینی در بازار بهمن، به مرور دو خیابان شهید فاطمی و شهید کارگر سامانی در منطقه ۱۶ تهران تبدیل به راسته توزیع محصولات گوشتی شده است.  

وی افزود: محل سکونت مردم به بازار گوشت تبدیل شده است. عملا به دلیل ترافیک و تجمع سوسک، موش و حیوانات موذی شاهد نارضایتی شدید یا کوچ مردم از این دو خیابان هستیم و اتفاقی که باید در میادین میوه تره بار یا میدان بهمن رخ می داد در خیابان های تهران صورت می گیرد.

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران گفت: تصمیمی در هفته گذشته شهرداری تهران گرفت بدین ترتیب که میدان بهمن جنب شهرداری منطقه ۱۶ که بازار توزیع گوشت مرغ بود تعطیل و غرفه داران میدان بهمن منطقه شانزده به میدان مرکزی میوه و تره‌بار در منطقه ۱۹ هدایت می شوند اما خطر اینکه این حوادث مجدد اتفاق بیفتد و غرفه داران فعالیت در خیابان‌های منتهی به مناطق مسکونی را به انتقال در میدان میوه و تره بار ترجیح دهند، زیاد است.

فراهانی تصریح کرد: خواهش من از شرکت ساماندهی مشاغل و شهرداری منطقه شانزده این است که به این دو خیابان یعنی خیابان فاطمی و کارگر سامانی در منطقه ۱۶ رسیدگی عاجل کنند و ضروری است که بر اساس بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری دکان داران به راسته غیر مسکونی منتقل شوند و اخطار بگیرند که حق ندارند خیابان‌های مناطق مسکونی را به بورس مواد پروتئینی تبدیل کنند و موجب نارضایتی ساکنین شوند.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا