ورزشی

مدیرعامل استقلال زودتر معرفی شود تا تیم لطمه نخوردصادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص استعفای فتحی و گزینه هایی که برنامه های خود را برای مدیرعاملی استقلال به وزارت ورزش داده اند، گفت: مدت ها پیش باید این اتفاق می افتد. فتحی نتوانست باشگاه استقلال را مدیریت کند.   او تنها حرف هایی می زد که دل خوش کننده بود و اما در عمل اتفاقی نمی افتاد و دیدیم که در دیدار برابر پیکان، هواداران استقلال در طول زمانی که در ورزشگاه حضور داشتند، مرتب علیه وی شعار داده و خواستار برکناری او شدند. 

ورمزیار تصریح کرد: در دیدار برابر پیکان شاهد بودیم که نبود سرمربی کنار خط چقدر به استقلال لطمه زد. اگرچه بزرگترهای تیم تمام تلاش خود را به کار بستند تا آرامش در اردوی استقلال باقی بماند اما کاملاً مشهود بود که تیم شرایط قبل را ندارد. بازیکنان ناراحت و عصبی هستند و این مسئله باعث شد تا همانند گذشته بازی های باکیفیتی از استقلال نبینیم.

کاپیتان پیشین استقلال در مورد بازگشت سرمربی ایتالیایی آبی پوشان گفت: استرا قول داده بود که به محض اینکه مشکلاتش در ایتالیا برطرف شود به زودی به ایران بازخواهد گشت و بنابراین امیدواریم حالا که وزارت امور خارجه به مشکلات او رسیدگی کرده و همه چیز به آرامش می رسد استراماچونی هرچه زودتر به ایران بازگشته و دوباره سکان هدایت استقلال را برعهده بگیرد.

ورمزیار در خصوص حمایت هواداران از استراماچونی و تیمشان گفت: خوشحالم که استقلال هوادارانی اینچنین متعصب دارد. آنها در طول چند روز گذشته که استراماچونی از ایران رفت، به شدت پیگیر وضعیت او بودند. هواداران استقلال نشان دادند که می توانند هر کاری را انجام دهند. همانطور که آنقدر فشار آوردن که وزارت ورزش مجبور شد مدیرعامل استقلال را برکنار و به دنبال جانشین مناسب برای وی باشد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا