استانی

مسئله آب قبل از ایجاد هر گونه بحرانی در شاهرود حل شودبه گزارش خبرنگار مهر، ت‌الاسلام احمد نظری ظهر آدینه در خطبه‌های شاهرود به میزبانی مصلا مدرسه قلعه این شهر ضمن بیان اینکه مسئله آب قبل از ایجاد هر گونه ی در شاهرود باید حل شود، ابراز داشت: با توجه به اینکه در فصل قرار داریم لذا برای بهره مندی مردم از آب باید اقدامات لازم در دستور کار قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان شرکت آب و فاضلاب مشکلات موجود در شاهرود را پیرامون موضوع آب می‌دانند، افزود: از استاندار درخواست می‌شود تا در این موضوع ورود داشته باشند و برگزاری نشست‌های تخصصی به موقع برگزار شود.

موقت شاهرود ضمن بیان اینکه می بایست استفاده بهینه از حامل‌های انرژی در دستور کار مسئولان ذی ربط باشد، ابراز داشت: انتظار می‌رود مسئولان اجرایی که به این موارد اشراف کامل دارند اقدامات فوری و مناسب را بررسی و آنها را به اجرا برسانند.

نظری ضمن بیان اینکه از عموم مردم درخواست می‌شود تا در فصل گرم سال مصرف آب را مدیریت و صرفه جویی لازم را کنند، تصریح کرد: این مهم می‌طلبد تا اع رسانی‌های گسترده پیرامون مصرف آب در توسط رسانه‌ها و مسئولان بازگو شود.

وی با بیان اینکه اگر ایجاد سد یا و هر گونه عملیات اجرایی برای تأ آب منطقه از کارشناسی نیست باید صراحت آن گفته شود، افزود: گاهی اجرای برخی طرح‌ها هزینه بر بوده یا مقدور نیستند که می‌بایست شفافیت آن حتماً اطلاع رسانی شود.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا