تهرانشهریمنتخب سردبیر

مشکل تأمین برق واحدهای تولیدی شهرک صنعتی دماوند رفع می شودبه گزارش شباب نیوز حشمت الله عسگری پیش از ظهر شنبه در جلسه بررسی مشکلات برق شهرک صنعتی دماوند اظهار داشت: با توجه به شتاب حرکت توسعه صنعتی در شهرستان دماوند فراهم کردن زیرساخت‌ها و بستر لازم برای سرمایه گذاری باید در اولویت همه دستگاه‌های اجرایی باشد.

عسگری بیان داشت: با توجه به رشد سریع واحدهای ایجاد شده و در دست ساخت این شهرک ضروری است و تأمین برق از پست آبعلی به صورت محدود می‌تواند پاره‌ای از مشکلات برق شهرک را مرتفع سازد اما ایجاد پست ۶۳ کیلو وات برای نیازهای آتی برق این شهرک ضرورت دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران افزود: با توجه به واگذاری تعداد ۱۶۹ فقره طرح صنعتی و شروع به ساخت تعداد ۱۵۳و احد تولیدی ظرف ماه‌های اخیر نیاز به تأمین برق برای واحدهای تولیدی در اولویت می‌باشد که این موضوع در قالب برنامه شفاف زمانبندی و انجام تعهد دستگاه‌های ذیربط می‌باشد.

بر اساس این گزارش در این جلسه مصوب شد با بررسی‌های کارشناسی ظرف مدت ۲ هفته زمین مورد نیاز تعیین تکلیف و ۴ ماه بعد از تحویل زمین پست ۶۳ کیلو وات سیار راه اندازی و در اختیار شهرک صنعتی دماوند قرار گیرد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا