اجتماعی

معاینه فنی 2770 کامیون در کنار جاده/مردودی 20 درصد کامیون‌ها درتست مجدد معاینه فنیسرپرست ستاد معاینه فنی شهرداری تهران از مردودی 20درصد کامیون‌ها در تست مجدد معاینه فنی کنار جاده‌
ای خبر داد.

حسین مقدم در گفت‌وگو با ایسنا،  در مورد انجام تست‌های کنار جاده‌ای مخصوص خودروهای سنگین گفت: از ابتدای سال جاری تا 15 آبان ماه، کارشناسان تست کنار جاده‌ای نسبت به بازدید 2770 خودروی سنگین اقدام کردند که 10 درصد خودروهای سنگین معاینه فنی نداشتند.

وی با بیان این که 20 درصد خودروهای سنگینی که دارای معاینه فنی بودند، در تست‌های کنار جاده‌ای رد شدند، تصریح کرد: این خودروهای سنگین یا به علت فرسودگی نتوانستند استانداردهای معاینه فنی را نگه‌دارند و یا معاینه فنی خود را از مراکزی دریافت کردند که دقیق نبوده است.

سرپرست ستاد معاینه فنی شهرداری تهران افزود: بیش از 99 درصد کامیون‌های تست شده در ورودی به تهران از مراکز تهران معاینه فنی نگرفته‌اند.

مقدم  با بیان این که معاینه فنی خودروهای سنگین با سازمان راهداری است گفت: البته دقت داشته باشید که تست‌های کنار جاده‌ای نیز با همکاری سازمان راهداری و پلیس راهور انجام می‌گیرد اما لازم است با مراکز معاینه فنی که در صدور معاینات دقت لازم را نداشتند از سوی متولی مربوطه برخورد شود.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناس

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا