ورزشی

مهاجمان استقلال برگ برنده تیم هستند/ آبی ها یک آچار فرانسه دارند!علی لطیفی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استقلال در شرایط خاصی به سر می برد و پیروزی در این بازی از هر نظر برای آنها واجب است. آبی ها باید در این بازی پیروز شوند تا با روحیه مناسبی در جام حذفی به مصاف سپاهان بروند.

مهاجم پیشین آبی پوشان تصریح کرد: در این بازی و در همه بازیهای دیگر برگ برنده استقلال مهاجمان این تیم هستند. بی جهت نیست این تیم بهترین خط حمله مسابقات را دارد. استراماچونی یک زوج سازی عالی انجام داده و حالا خط حمله استقلال به روش های زیادی می تواند دروازه هر تیمی را باز کند. اگر به بازیهای گذشته آنها دقت کنید می بینید تنوع تاکتیکی برای رسیدن به گل زیاد است.

لطیفی خاطرنشان ساخت: استقلال در این فصل یک بازیکن فوق العاده دارد که مثل یک آچار فرانسه واقعی است. آرش رضاوند که محصول آکادمی همین باشگاه است در این تیم مثل گنج می ماند. او از خط حمله تا دفاع هرکجای زمین نیاز باشد بازی می کند و بهترین عملکرد را دارد. اوج عملکردش را هم هفته گذشته مقابل شاهین شاهد بودیم که بازی خوبش را با گلزنی کامل کرد.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلال این روزها مشکل زیاد دارد اما مهمترین مشکل آن بلاتکلیفی نیمکت است. این اتفاقی عجیب بود که امسال برای تیم ما افتاد. اما این اتفاق بد و عجیب هم ترمز بچه ها را نکشید. 

وی افزود: اگر بچه ها بتوانند بازی با ماشین سازی را هم با پیروزی پشت سر بگذارند، اتفاق بزرگی را در تاریخ فوتبال ایران رقم زده اند که امیدوارم شاهد این اتفاق مهم باشیم.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا