ورزشی

مهندسی انتخابات هیات فوتبال کردستان/ فوتبال استان در حاشیه استبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، بیژن ذوالفقارنسب شامگاه یکشنبه در نشست اعضای هیئت مدیره کانون پیشکسوتان فوتبال سنندج با خبرنگاران رسانه‌های جمعی، اظهار داشت: متاسفانه طی چند سال اخیر وضعیت فوتبال استان کردستان وخیم بوده است و به دلیل نبود مدیریت درست و مناسب این وضعیت هر روز بدتر شده است.

وی با اشاره به عملکرد ضعیف هیئت فوتبال استان کردستان طی یک دهه اخیر، عنوان کرد: بخش زیادی از مشکلات فعلی پیرامون فوتبال استان کردستان به عملکرد هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان این استان بر می‌گردد.

پیشکسوت فوتبال کشور ضمن اشاره به برگزاری انتخابات فرمایشی و سوری هیئت فوتبال استان کردستان، گفت: علیرغم تمامی اعتراضات صورت گرفته از سوی جامعه فوتبال استان به ویژه پیشکسوتان هیچ‌گونه اراده‌ای در راستای رفع مشکلات هیئت فعلی استان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه از نظر ما این انتخابات باطل و غیرقابل قبول است، گفت: انتظار داریم که نهادهای مرجع و رسمی هر چه سریعتر در راستای لغو انتخابات هیئت فوتبال استان کردستان اقدام کنند.

ذوالفقارنسب ادامه داد: در حال حاضر هیچ فرصت و زمینه ای برای فعالیت فوتبالی در استان کردستان فراهم نیست و این وضعیت نتیجه اقدامات و برنامه‌های اجرا شده از سوی مسئولان ورزش و همچنین شخص رئیس هیئت فوتبال استان به دست آمده است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان کردستان تنها با حضور یک نفر کاندید، یادآور شد: از نظر ما این انتخابات کاملاً مهندسی شده تا فرد مورد نظر بار دیگر سکان هدایت هیئت فوتبال استان کردستان را در اختیار بگیرد.

پیشکسوت فوتبال کشور یادآور شد: پیگیری های متعددی طی چند ماه اخیر در راستای ایجاد تغییر و تحول در هیئت فوتبال استان صورت گرفته ولی متاسفانه مسئولان مربوطه حاضر به شنیدن صحبت‌های پیشکسوتان و فعالان عرصه فوتبال استان کردستان نیستند.

وی به پیگیری‌های صورت گرفته از سوی بازرسی استان کردستان اشاره کرد و افزود: ما تا باطل شدن این انتخابات سوری و فرمایشی مسائل را از طریق مراجع مسئول به ویژه سازمان بازرسی در استان کردستان پیگیری و دنبال خواهیم کرد.

وی خواستار بهره مندی از تمامی ظرفیت های ورزش به ویژه رشته فوتبال در استان کردستان شد و اظهار داشت: کردستان دارای استعداد و توانمندی‌های بسیار خوبی در رشته فوتبال است ولی متأسفانه به دلیل کج سلیقگی و نبود مدیریت درست و مناسب از این ظرفیت‌ها استفاده نمی‌شود.

در جریان برگزاری این نشست جمعی از پیشکسوتان فوتبال استان کردستان به بیان وضعیت فوتبال این استان پرداخته و از شرایط حاکم بر این رشته پرطرفدار به شدت انتقاد کردند.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا