اقتصادی

موسوی: نامه و پیامک صرفا برای داوطلبان رد صلاحیت شده ارسال شده استدبیر ستاد انتخابات کشور گفت: صلاحیت داوطلبانی که نامه، پیامک یا تماس تلفنی دریافت نکرده‌اند، تایید است.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، سید اسماعیل موسوی اظهار کرد:  مراتب رد صلاحیت، به افرادی که صلاحیت آنها به تایید هیئت‌های اجرایی نرسیده است، از طریق ارسال نامه از سوی فرمانداری به آدرسی که در هنگام ثبت نام معرفی کرده‌اند، ابلاغ شده است. علاوه بر نامه، از طریق تماس تلفنی یا پیامک نیز به داوطلبانی که صلاحیتشان رد شده اطلاع رسانی شده است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: پیامک یا نامه فرمانداری، صرفا برای افرادی که صلاحیتشان تایید نشده ارسال می شود و طبعا، بیش از ۹۱ درصد داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که صلاحیت آنان در هیات های اجرایی بررسی و تایید شده است، این پیامک یا نامه را دریافت نکرده اند. به عبارت دیگر کسانی که نامه، پیامک یا تماس تلفنی دریافت نکرده اند صلاحیتشان تایید است و مراتب تاییدشان به هیات‌های نظارت اعلام گردیده است.

موسوی در پایان یادآوری کرد: به موجب قانون، داوطلبان رد صلاحیت شده، می توانند تا اول دیماه شکایات خود را به هیات نظارت استان تحویل دهند.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناs

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا