اجتماعیاستانیاقتصادیدسته‌بندی نشدهسیاسیفرهنگیورزشی

موفقیت تیم مهارت انجمن معلولین نوای باران در مسابقات مهارتی معلولان کشور/کردستان مدیرکل استان کردستان، از موفقیت تیم مهارت انجمن معلولین نوای باران شهرستان قروه در نخستین ابقات مهارتی معلولان کشور که با حضور ۱۶۴ رقابت کننده در برگزار شد خبر داد.

سید جمیل امروز(۱۴ آذر) در جمع ان، از موفقیت تیم مهارت انجمن معلولین نوای باران شهرستان قروه در نخستین مسابقات مهارتی معلولان کشور که با حضور ۱۶۴ رقابت کننده در مشهد مقدس برگزار شد خبر داد.

وی افزود: کشف استعدادهای برتر حوزه‌های مهارتی بین معلولان، ایجاد باور در نسبت به توانمندی معلولان، آگاهی بخشی به خانواده‌های دارای معلول نسبت به وجود امکان مهارتی به معلولان و افزایش خودباوری بین معلولان از جمله اهداف برگزاری این مسابقات بود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان، با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات شرکت‌کنندگان در چهار گروه معلولیت جسمی، نابینا، ناشنوا و معلولان و در سه رشته مهارتی کامپیوتر(ICDL)، دوخت کیف چرمی با دست و گلیم به رقابت پرداختند، افزود: سارا سنگین آبادی، ته فتح اللهی و جمیل احمدی نیاز موفق به کسب مقام نخست در دوخت کیف چرمی با دست و لیلا رستمی موفق مقام سوم در این رشته را به خود اختصاص داد.

وی خاطرنشان کرد: لیدا میهمی و پن منتشلو نیز توانستند مقام دوم این دوره از مسابقات را در رشته گلیم بافی از آن خود کنند.

گفتنی است انجمن معلولین نوای باران پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اقدام به ارائه آموزش های مهارتی به معلولین قروه ای با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان نموده است.

انتهای پیام


منبع:ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا