شهریمنتخب سردبیر

«نجات اقتصاد ایران» گفتمان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درانتخاباتبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، محسن پیرهادی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، با اشاره به برگزاری همایش اعضا، مسئولان و دبیران استان‌ها و شورای بانوان ائتلاف نیروهای انقلاب، گفت: این همایش به منظور بروز رسانی آخرین اطلاعات و عملکرد شورای های استانی ائتلاف نیروهای انقلاب طی ۲ روز در تهران برگزار شد.

پیرهادی ادامه داد: برگزاری نشست‌های استانی با حضور مسئولان پهنه‌های تعیین شده برای استان‌های مختلف و برگزاری جلسه ویژه نمایندگان بانوان شورای ائتلاف در استان‌ها با مسئولان کمیته زنان شورای مرکزی ائتلاف نیز از دیگر برنامه‌های این همایش دو روزه بود.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اظهارداشت: در نشست‌های مورد اشاره، مسئولان و دبیران هر استان، ضمن ارائه گزارش کار عملکرد خود، به بیان برنامه‌های پیش رو و همچنین دغدغه‌های مطرح در سطح استان برای رسیدن به لیست نهایی برای انتخابات مجلس یازدهم، پرداختند.

وی ادامه داد: نکته مهم مورد بحث و بررسی در این همایش اعلام گفتمان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بود که بر اساس تصمیم گیری کمیته گفتمان و تصویب شورای مرکزی، گفتمان «نجات اقتصاد ایران» به عنوان گفتمان راهبردی ائتلاف نیروهای انقلاب برگزیده شد.

به گفته پیرهادی، بررسی نهایی برای برگزاری دور دوم مجامع استانی ائتلاف نیروهای انقلاب برای رسیدن به گزینه‌های نهایی در استان‌ها، دیگر دستور کار این همایش دو روزه بود.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، تعدادی از شخصیت‌های کشوری را سخنرانان محوری این همایش اعلام و خاطرنشان کرد: مهم‌ترین محور مورد تاکید توسط سخنرانان همایش، لزوم ایجاد و حفظ وحدت حداکثری میان نیروهای انقلاب با هر سلیقه‌ای بود و قطعاً این روند در گام جدید ائتلاف در استان‌ها، یعنی برگزاری مجامع دوم و رسیدن به گزینه‌های نهایی مورد توافق همه نیروهای انقلاب، مؤثر خواهد بود.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا