ورزشی

نفت آبادان تیم بزرگ و استخوان داری است/شرایط سخت لیگ برای تیم هابه گزارش خبرگزاری همسونیوز، محمد رضا اسلامی امشب پس از برد تیمش مقابل نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود، تیم آبادان تیم بزرگی است تیمی که سال گذشته قهرمان لیگ برتر شد، تیم‌های بزرگی را شکست داده و برخی بازی‌ها را هم شکست خورده است. 

اسلامی بیان کرد: هفته گذشته بازی بسیار خوب و رو به جلویی مقابل پتروشیمی بندرامام انجام داد که این نشان می دهد تیم نفت تیم استخوان داریست.

وی افزود: تیم نفت از نظر مهره تکمیل است و نفرات در تمام پست ها به تعداد کافی در اختیارمربی هست، امشب شب بسیار خوبی بود و از بازیکنانم تشکر می کنم هرچه را که از آنان خواسته بودم بدون کم و کاست و حتی بیشتر از آن چه انتظار بود، انجام دادند و از این بابت از آنها قدردانی می کنم.

اسلامی تصریح کرد: خوشحالم که در این بازی آن دفاعی را که در بازی‌های گذشته جاهایی اشکال داشتیم برطرف شد و توانستیم در این بازی یک دفاع آموزشی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر در پاسخ به اینکه آیا مدعی قهرمانی امسال مشخص است، گفت: مطمئن باشید لیگ امسال حتی برای آن تیم هایی که شاید بر روی کاغذ هیچ شانسی برای حضور در جمع مدعیان نداشته باشند اما به سبب آنکه در ادامه لیگ تیم ها به آمادگی بیشتری می رسند، شرایط سخت تر می شود و به هیچ وجه نمی توان حتی جایگاه چهار تیم نخست را پیش بینی کرد.

اسلامی افزود: به طور حتم لیگ امسال لیگ بسیار خوبی است و تیم‌هایی که بازیکنان خارجی اختیار کردند اگر هماهنگ تر شوند شرایط برای تمام تیم ها سخت تر می شود.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا