خبر ویژهسیاسی

نماینده آبادان: مدیرعامل منطقه آزاد اروند پس از دو ماه قراربازداشت به مسئولیت بازگشتنماینده آبادان گفت که مدیرعامل منطقه آزاد اروند پس از دو ماه قراربازداشت در عین ناباوری به مسئولیتش بازگشته است.

به گزارش شباب نیوز، سید محمد مولوی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن تبریک دهه فجر اظهار کرد: دهه فجر تاریخ زرین مبارزه با فساد و ظلم است تعجب می کنم که در این ایام باید از موضوعاتی صحبت کنم که در قاموس مدیریت کشور ما جایگاهی نداشت. از توهین شهردار اهواز به مردم نجیب خوزستان تا اهانت مسوولان سازمان منطقه آزاد اروند به فرهنگ غنی آبادان و خرمشهر.

نماینده مردم آبادان در مجلس با اشاره به گفته رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر بازداشت مدیرعامل منطقه آزاد اروند گفت: مدیر عامل مذکور در عین ناباوری پس از دو ماه قرار بازداشت به مسئولیت خود بازگشته است و مردم را در اجرای عدالت به شک انداخته است، صفت امانتداری این مدیرعامل ساقط، جرمش محرز است و قانون بر تعلیق ایشان به صراحت تاکید دارد. آیا گزارش دیوان محاسبات را نادیده گرفته اند؟ از قوه قضاییه می خواهم که به صورت جدی به این موضوع ورود کند.

مولوی خطاب به رئیس جمهور در مورد فراز و نشیبهای لایحه بودجه ۱۴۰۰ گفت: کلیات لایحه بودجه توسط مجلس مورد تایید قرار نگرفت اگر مجلس از حق خود گذشت از سر دلسوزی و درایت بود. چطور ممکن است مجلسی که توجهش به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است به بودجه ای رای دهد که نه تراز است و نه شفاف است و بسیارهم مشکوک به نظر می رسد.

وی در پایان ضمن انتقاد از عدم حضور رئیس جمهور در جلسه علنی تصمیم برای کلیات بودجه گفت: نیامدن روحانی بی احترامی است همچنین کنایه های آقای نوبخت و بی سواد خواندن مجلس از سوی آقای روحانی بی احترامی به مجلس است. مجلس انقلابی استراتژی از خودگذشتگی و سکوت و متانت را پیش گرفته و از این مسیر کوتاه نخواهد آمد.

به گزارش شباب نیوز، نوزدهم آذر ماه  ۱۳۹۹ حجت الاسلام و المسلیمن حسن درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور از بازداشت مدیرعامل منطقه آزاد اروند با گزارش و پیگیریهای این سازمان خبر داد.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا