اقتصادی

نماینده سبزوار: در بودجه ۹۹ به سفره کارگران و حقوق بگیران توجه شودیک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید در بودجه سال ۹۹ به سفره کارگران و حقوق بگیران که در حال کوچک شدن است توجه شود.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، حسین مقصودی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس گفت: از نمایندگان و دولت تقاضا دارم که دین خود را به سبزوار و شهدای آن ادا کرده و فکری به حال آن کند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی افزود: از درایت مقام معظم رهبری و مردم ایران در کنترل ناآرامی ها تشکر می‌کنم. مقام معظم رهبری با دو پیش فرض از مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه دفاع کردند یک کار کارشناسی و دو عدم افزایش قیمت که به آنها عمل نشد.

این عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اضافه کرد: باید در بودجه سال ۹۹ به سفره کارگران و حقوق بگیران که در حال کوچک تر شدن است توجه کنیم. اینکه آقای رئیس جمهور با خنده در برنامه تلویزیونی بگویند من بی خبر بودم مشکل مردم حل نمی‌شود. لازم است به حل مشکلات معلمان حق التدریسی موضوع رتبه بندی معلمان و تعیین تکلیف نیروهای شرکتی توجه لازم را داشته باشید.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناs

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا