سیاسی

نوروزی: رویه پرداخت یارانه معیشتی اصلاح شودنماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به پرداخت یارانه معیشتی نه تنها یارانه مردم افزایش پیدا نکرده، بلکه یارانه بازنشستگان در این چند روز حذف شده است، در حالی که این رویه ها باید اصلاح شود.

به گزارش ، رحمت الله نوروزی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: در ضیافت افطاری نامه ای را به عنوان فراکسیون سه استان شمالی در خصوص کلزا ارائه کردم که با توجه به اینکه در آستانه برداشت این محصول هستیم، اما همچ اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده مردم علی آباد کتول در تذکر دیگری خطاب به ، گفت: استان دومین یا سومین استان تولیدکننده گندم کشور است و با وجود اینکه با کیفیت‌تری گندم را تولید می کند، اما صف‌های نان بسیار شلوغ هستند و مردم منطقه از این موضوع گلایه دارند.

عضو تلفیق با اشاره به پرداخت یارانه معیشتی خطاب به رئیس جمهور، وزیر تعاون و رئیس سازمان برنامه و ، گفت: یارانه مردم نه تنها افزایش پیدا نکرده، بلکه یارانه بازنشستگان اعم از کارگران و فرهنگیان شاغل در این چند روز حذف شده است. باید در این شرایط ۹۰ درصد یارانه بگیر باشند در حالی که اینگونه نیست و رویه ها باید اصلاح شود.

نوروزی با بیان اینکه بخش ی ۱۰ درصد است که دولت باید به آن رسیدگی کند، تاکید کرد: از دولت می خواهیم هر چه سریع تر بحث تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراردادی را در دستور کار قرار دهد.

وی در تذکری به خواستار رفع دغدغه مردم درباره تاریخ برگزاری کنکور شد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس در رابطه با پروژه های ورزشی و فرهنگی حوزه انتخابیه اش تذکراتی به وزرای ورزش و فرهنگ داد و خواستار تکمیل هرچه سریع‌تر این مجتمع‌ها شد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا