اجتماعیاستانی

نیازمند مدیریت یکپارچه در حریم شهر تهران هستیم

به گزارش همسو نیوز،سیدحمید دار این منطقه در مراسم از سامانه یک هوشمند حریم شهر تهران به نمایندگی از ۱۱ شهرداری که دارای حریم هستند با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ما در موضوع حریم هم تقسیمات شهری را داریم و هم چند قانون دیگر و ه موضوع باعث شده است که این تعارض قوانین دست تصمیم گیران و مدیران شهری را ببندد.

موسوی افزود: امروز حریم برای شهر تهران یک تهدید محسوب می‌شود،البته اگر این حریم به صورت درست مدیریت شده و دسترسی‌هایی برای آن در نظر گرفته شود می‌تواند به یک فرصت خوب تبدیل شود.

شهردار منطقه یک تصریح کرد: یکی از مشکلات ما این است که حریم شهر تهران روز به روز گسترده تر می شود و متاسفانه برخلاف قوانین موجود امکانات ی مثل آب و برق به این حریم ها داده می شود.

وی گفت: نگاه ما بخشی نگر بوده در حالی که باید از نگاه جزیره ای پرهیز کرده زیرا تهران یک پایتخت بوده و منطقی نیست که با آن برخوردهای چندگانه صورت گیرد.

موسوی خاطرنشان کرد: تسریع در تصویب و ابلاغ طرح جامع و پهنه بندی حریم از اهمیت بالایی برخوردار است و نباید یان برود که تقویت اقتدار مدیران حریم یک موضوع لازم و ی است تا بتوانند با این حوزه برخورد کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا