اجتماعیاستانی

نیازمند مدیریت یکپارچه در حریم شهر تهران هستیم

به گزارش هو نیوز،سیدحمید دار این منطقه در مراسم از سامانه یکپارچه حم شهر به نمایندگی از ۱۱ که دارای حریم هستند با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ما در موضوع حریم هم قانون تقسیمات شهری را داریم و هم چند قانون دیگر و همین موضوع باعث شده است که این تعارض قوانین دست تصمیم گیران و مدیران شهری را ببندد.

موسوی افزود: امروز حریم برای شهر تهران یک تهدید محسوب می‌شود،البته اگر این حریم به صورت درست مدیریت شده و دسترسی‌هایی برای آن در نظر گرفته شود می‌تواند به یک فرصت خوب تبدیل شود.

شهردار منطقه یک تصریح کرد: یکی از مش ما این است که حریم شهر تهران روز به روز گسترده تر می شود و متاسفانه برخلاف قوانین موجود امکانات رفاهی مثل آب و به این حریم ها داده می شود.

وی گفت: نگاه ما بخشی نگر بوده در حالی که باید از نگاه جزیره ای پرهیز کرده زیرا تهران یک پایتخت بوده و منطقی نیست که با آن برخوردهای چندگانه صورت گیرد.

موسوی خاطرنشان کرد: تسریع در تصویب و ابلاغ طرح جامع و پهنه بندی حریم از اهمیت بالایی برخوردار است و نباید یادمان برود که تقویت اقتدار مدیران حریم یک موضوع لازم و حیاتی است تا بتوانند با تخلفات این حوزه برخورد کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا