سیاسی

نیروی انتظامی در تمامی عرصه‌ها امنیت آفرین استایسنا/لرستان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خرم‌آباد گفت: آنچه مردم از نیروی انتظامی می‌خواهند برقراری امنیت است که به شکر خداوند نیروی انتظامی در تمامی عرصه‌ها امنیت آفرین هستند.

سعید رازانی در جمع خبرنگاران ضمن ابراز رضایت از عملکرد فرماندهی انتظامی استان در نظم‌بخشی و برقراری آرامش و امنیت مردم و شناسایی و دستگیری آشوب گران حوادث اخیر، اظهار کرد: دستگاه قضا برای آشوب‌طلبان جرائم متناسب با اقدامی که انجام داده‌اند صادر خواهد کرد.

وی برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را یک مطالبه عمومی برشمرد و خاطرنشان کرد: دستگاه قضا و پلیس با تمام توان برای پاسخ به آن تلاش می‌کنند.

رازانی خدمت به مردم ولایت مدار میهن اسلامی را پشتوانه معنوی دانست و افزود: نیروی انتظامی مفتخر به خدمت بی‌منت به مردم بوده و این باعث سربلندی پلیس در پیشگاه خداوند متعال است.

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد با اشاره به برقراری نظم و امنیت شهروندان تصریح کرد: آنچه مردم از نیروی انتظامی می‌خواهند برقراری امنیت است که به شکر خداوند کارکنان نیروی انتظامی ضمن تأمین امنیت در تمامی عرصه‌ها امنیت آفرین هستند.

وی با تأکید بر این‌که امروز شاهد امنیتی پایدار در استان هستیم و این شرایط با تلاش‌های شبانه‌روزی مأموران ایجاد شده است اضافه کرد: حضور دلگرم کننده پلیس باعث شده اقشار مختلف مردم با خیالی آسوده و راحت مشغول امورات زندگی باشند و این امنیت را باید قدر بدانیم.

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد با بیان این‌که چراغ راهنمای ما مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) است، رمز ایستادگی در مقابل دشمنان را، بصیرت و آمادگی دانست و بیان کرد: استان لرستان با وجود نیروهای مسلح ولایی و متدین به شکر خداوند از استان‌های امن کشور است و در فتنه اخیر بسیار خوب مدیریت کرد.

وی با قدردانی از تلاش‌ها و زحمات کارکنان نیروی انتظامی، گفت: اقتدار مأموران پلیس در کنار دیگر نیروهای امنیتی اجازه هرگونه فعالیت بیشتر را از آشوب گران گرفت.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناs

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا