اجتماعی

هفته گذشته سوار مترو شدم/ بررسی اساسنامه تیپ شرکت‌ها و سازمان‌هارییس شورای شهر تهران از بررسی اساسنامه تیپ شرکت‌ها و سازمان‌ها در جلسه هم‌اندیشی صبح امروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، محسن هاشمی امروز پیش از جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در مورد جلسه هم‌اندیشی صبح امروز با بیان این‌که در جلسه هم‌اندیشی امروز مسئولی از شهرداری نیامده بود، گفت: در ابتدای جلسه اساسنامه تیپ شهرداری و سازمان‌ها بررسی شد؛ چرا که اساسنامه از وزارت کشور به شورا ابلاغ شده و حالا باید همه شرکت‌ها و سازمان‌ها خود را با این اساسنامه تطبیق دهند و همه سازمان‌ها باید مصوب و قانونی باشند.

وی با بیان این‌که اصلاح اساسنامه شرکت‌ها و سازمان‌های شهرداری، یک کار مانده از سال‌های قبل بود که باید بابت پیگیری این موضوع از حسن رسولی تشکر کنیم، اظهار کرد: همچنین در جلسه هم‌اندیشی امروز، هیات رسیدگی به آسیب‌دیدگان ناآرامی‌های اخیر، گزارشی از دیدار با دو خانواده آسیب‌دیده ناآرامی‌های اخیر را تشریح کردند.

رییس شورای شهر تهران ادامه داد: همچنین در مورد لایحه ایران ۱۴۰۰ که از سوی شهرداری برای بررسی به شورا آمده، صحبت کردیم و قرار شد شهردار تهران و جوادی یگانه نیز در جلسات مشترک با ما شرکت کنند تا در مورد جزییات آن برنامه به توافق برسیم.

هاشمی در مورد استعفای پورسید آقایی – معاون حمل و نقل نیز گفت: برخی از اعضاء ناراحت بودند و کسی اظهار خوشحالی نکرد و باید بگویم که وی مدیر زحمتکش و با سابقه بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که مردم از وضعیت مترو و اتوبوس ناراضی هستند و شما کی سوار مترو شدید، گفت: من هفته پیش سوار مترو شدم، اما آن موقع شلوغ نبود؛ هرچند که گزارشاتی از شلوغی مترو به دست ما رسیده است.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناس

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا