سیاسی

هیچ امیدی به اروپا و آمریکا نیستایسنا/بوشهر نماینده ولی فقیه در استان بوشهر عنوان کرد: هیچ امیدی به اروپا و آمریکا نیست و اعتماد به آمریکا و این چند کشور اروپایی، اعتماد به جنایتکاران تاریخ و دزدان تاریخی جهان بشریت است.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر گفت: متاسفانه اتحادیه اروپا در راستای ظلم و ستم جهانی و با هدایت های پشت پرده آمریکا علیه ایران در سازمان ملل و محیط های سیاسی فعال شده و گذشته از آن که تعهدات برجامی خود را انجام نمی دهد ایران را به متعهد نبودن به برجام محکوم می کند.

وی ادامه داد: در طول تاریخ همواره شاهد ظلم و ستم و کشتار و جنگ طلبی صهیونیست بوده ایم، بارها مقام معظم رهبری فرموده اند و من در همین تریبون گفته ام که هیچ امیدی نه به اروپا هست و نه به آمریکا. اعتماد به آمریکا و این چند کشور اروپایی، اعتماد به جنایتکاران تاریخ بشریت و اعتماد به دزدان تاریخی جهان بشریت است.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، امام جمعه بوشهر بیان کرد: نمی شود به اینها اعتماد کرد، تنها راه ایران هدایت های مقام معظم رهبری و اجرای اقتصاد مقاومتی و اتکا به نیروهای نخبه، جوان و انقلابی است.

نماینده ولی فقیه در بوشهر تصریح کرد: در تاریخ کاملا مشخص است که هر کشوری به آمریکا و اروپا اتکا کند شکست خواهد خورد و با خیانت مواجه می شود. به جای پیشرفت پسرفت خواهد کرد و در یک طراحی جنایتکارانه سیاسی دچار براندازی خواهد شد.

آیت الله صفایی بوشهری خاطرنشان کرد: اگر چند صباحی پای مذاکره آمده و رفت و آمد می کنند می خواهند بدون هزینه و جنگ به همان اهداف استعماری خود دست پیدا کنند. به همین خاطر شما می بینید تا ایران حرکتی بر مدار توکل به خدا، اسلامیت و اتکا به ملّت انجام می دهد و هدایت های مقام معظم رهبری تجلی می یابد قصد می کنند که ایران را به آشوب بکشند و فکر می کنند می توانند این کار را بکنند، ولی ایران بسیار قوی تر از این حرف هاست که با تحرکات استعماری دچار بحران شود.

امام جمعه بوشهر افزود: تا ولایت فقیه، ولایت مداری مردم، وحدت، پیشرفت بر اساس اتکا به نیروهای درون این مملکت هست، ایران قوی و رو به پیشرفت مشت محکمی به دهان بیگانگان خواهد زد.

وی با اشاره به موضوع گرانی گفت: مسئولان، ناظران و متکفلان این امر گرانی های کاذب را کنترل کنند. مردم نیز تقاضا دارند که در عرصه اقتصادی همت شود تا نرخ جنس ها به طور تصاعدی و غیرمعمول و غیرواقعی گران نشود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تاکید کرد: مسئولان توجه داشته باشند تا بازار دچار فشار اقتصادی نشود تا مجبور به گران کردن اجناس شوند و گرانی کاذب وجود نداشته باشد.

خطیب جمعه بوشهر یادآور شد: نکته دیگر در ارتباط با سهمیه بندی بنزین در مناطق دریایی مثل قایقدارانی که به طور آزاد در عرصه صید و صیادی زحمت می کشند. قشر تلاشگر و عزیزی که تعدادشان کم نیست و باید دقت شود تا سهمیه بندی بنزین باعث نشود که این عزیزان درگیر مشکلات معیشت شوند.

آیت الله صفایی بوشهری در ارتباط با انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دو نکته که باید توسط داوطلبان انتخابات مراعات شود قانونمداری و اخلاق است، این عزیزان برای مجلسی نام نوشته اند که می خواهد قانونگذار باشد و اول کسی که باید قانون را رعایت کند همین عزیزان هستند. همچنین باید محترمانه، صادقانه و با احترام نسبت به کاندیداهای دیگر رفتار شود و حتما حریم مردم نیز حفظ شود.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا