ورزشی

هیچ دریافتی نداشته‌ایم/ برخی بازیکنان کمک خرج خانواده هستندجواد کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بازی هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال مقابل سایپا گفت: بازی بسیار خوبی بود. تیم پیکان بازیکنان جوانی در اختیار دارد و تمرینات را دیر آغاز کرد، خدا را شکر که هفته به هفته بهتر می‌شویم. به مجموعه پیکان این پیروزی را تبریک می‌گویم. خیلی خوشحالم که توانستیم در این دیدار مهم مقابل سایپا پیروز شویم.

پاسور تیم پیکان در ادامه افزود: تا پایان هفته هشتم هیچ دریافتی نداشته‌ایم، حتی قراردادهای سال گذشته نیز باقی مانده است. چند باری مدیران اعلام کرده اند پرداخت خواهند کرد اما فعلا اتفاقی رخ نداده و هیچ دریافتی نداشته ایم. تیم ما یک تیم جوان است و بازیکنان کار دیگری جز والیبال ندارند. امید این بازیکنان به پولی است که از والیبال به دست می آورند حتی برخی از بازیکنان خرج خانواده خود را می دهند. از مدیران پیکان و ایرانخودرو درخواست دارم پای کار بیایند و با پرداخت قرار داد بازیکنان به تیم انرژی مضاعفی بدهند.

ملی پوش والیبال ایران در ادامه درباره تیم ملی و برگزاری اردوهای زود هنگام گفت: انتخابی المپیک بسیار مهم است و هدف اصلی کادرفنی، بازیکنان و فدراسیون صعود به المپیک است. طبق اعلام فدراسیون احتمالا پس از برگزاری هفته دهم رقابت‌های لیگ تعطیل شود و وارد اردوهای ملی شویم. تمرینات را ابتدا بدون حضور لژیونر ها آغاز می کنیم تا سپس آنها هم به اردو اضافه شوند. فقط امیدوارم مدیران برنامه لیگ را طوری برنامه ریزی کنند به لیگ با کیفیت و بدون مصدوم تمام شود.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا