استانی

وزیر صمت و استاندار فارس به داد مردم سیل زده برسندبه گزارش مهر، حجت الاسلام مصطفی حسین زاده در خطبه‌های این هفته بیرم گفت: در این مدت اخیر تعداد زیادی از شهروندان عزیز به دفتر امام جمعه مراجعه داشتند و در خصوص عدم تأمین سیمان‌های رایگان و آزاد ایه مند بودند.

امام جمعه بیرم اظهار داشت: اکنون قریب به هفت ماه از بیرم می‌گذرد. اول این حادثه وعده سیمان رایگان به مردم دادند متأسفانه هنوز تا این لحظه تأمین نشده است

حسین زاده ادامه داد: با پیگیری‌هایی که از ستاد بحران و بنیاد مسکن اسلامی داشتیم، اظهار داشتند که چندین مرحله حواله سیمان از کارخانه سیمان لامرد خریداری کر، که کارخانه مذکور چندین بار حواله‌ها را باطل کرده است.

وی بیان کرد: موارد متعددی، افراد سیل زده داشتیم که حدوداً از سه ماه پیش هزینه کامل سیمان (به صورت آزاد) به کارخانه و یا عاملین فروش آنان پرداخت کردند ولی متأسفانه هنوز سیمان تحویل آنها نشده است.

امام جمعه بیرم خطاب به مسئولان گفت: انتظار ما از وزیر صنعت معدن و تجارت، استاندار انقلابی، نماینده مردم در شورای اسلامی وفرماندار ویژه شهرستان این است که به داد مردم سیل زده بیرم برسند، اکثر ساختمان‌های تخریبی سیل در مرحله دیوار چینی و سقف بعلت عدم تأمین سیمان چندین هفته است که متوقف شده واقعاً بعضی از مردم آواره و در منزل اقوام و اجاره‌ای دگی می‌کنند کمک کنید موانع هرچه سریع‌تر برطرف و این ساختمان‌های بازسازی آماده شود.

مصطفی حسین زاده خاطرنشان کرد: نمی‌شود یک کارخانه سیمان با اقدامات خود خت ارزشمند دولت انقلابی و مردمی آیت الله رئیسی را زیر سوال ببرد.

وی در پایان درخصوص هزینه سیمان‌ها خطاب به بنیاد مسکن اظهار داشت: از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که از اول سیل تا به امروز در کنار مردم بودند تشکر می‌کنیم ولی جا دارد که انشالله سیمان‌ها کاملاً رایگان (بدون دریافت هزینه حمل و نقل) بدست مردم شریف، نجیب و قدرشناس بیرم عزیز ما برسد.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا