اجتماعی

پوشش امدادی پیاده‌روی زائران حرم رضوی / حضور امدادگران تا ۵ مهرماهرئیس سازمان امداد و گفت: از بیست و هفتم شهریور ماه به بعد کار خت امدادی جمعیت هلال‌احمر با ایجاد ۱۰۶ پایگاه و پست موقت در مسیرهای منتهی به آغاز شده است و از ۷ استان معین برای پوشش مسیرهای فوق استفاده شده است.

به گزارش و بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، مهدی ولی‌پور اظهار کرد: امدادگران هلال‌احمر در حال حاضر به ارائه خدمات به زائران امام رضا علیه السلام که قصد پیاده‌ به سمت حرم رضوی در مشهد را دارند، می‌پردازند.

وی تصریح کرد: از بیست و هفتم شهریور ماه به بعد کار خدمات امدادی جمعیت هلال‌ احمر با ایجاد ۱۰۶ پایگاه و پست موقت در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس آغاز شده است و از ۷ استان معین برای پوشش مسیرهای فوق استفاده شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خاطرنشان کرد: مسئولیت امدادرسانی به زائران در حوادث احتمالی بر عهده جمعیت هلال‌ احمر است و برنامه‌ریزی های لازم در این خصوص انجام شده است.

ولی‌پور در ادامه یادآور شد: حدود ۱۰۰۰ امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال‌احمر مسئولیت ارائه خدمات به زائران ‌بن موسی الرضا علیه السلام را بر عهده‌ دارند و امیدواریم و سانحه‌ای برای هیچ یک از زائران ایجاد نشود اما آمادگی لازم در این زه وجود دارد.

وی اضافه کرد: خدمات هلال احمر تا پنجم ماه به زائران حرم مطهر رضوی ادامه دارد تا عزیزانی که قصد سفر به مشهد دارند به سلامت به مبداء سفر خود بازگردند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا