اجتماعی

کاهش دمای ۳ تا ۵ درجه‌ای در تهران/ رگبار پراکنده باران؛ بعدازظهربراساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، یکشنبه شب و روز دوشنبه (۳ و ۴ ماه) شاهد کاهش دمای بین ۳ تا ۵ درجه خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، براساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، انی صاف تا قسمتی اب گاهی همراه با ، برای امروز و فردا در مناطق پر همراه با غبار، همچنین امروز در ساعات بعدازظهر تا شب در ارتفاعات استان (به ویژه در ارتفاعات شرقی) افزایش ابرناکی گاهی همراه با رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و پیش‌بینی می‌شود.

روز یکشنبه (۳ مهرماه)، افزایش ابرناکی، در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات و وزش باد و در بعضی ساعات وزش باد شدید به ویژه در و نیمه جنوبی استان با احتمال خیزش موقت و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

همچنین یکشنبه شب و روز دوشنبه شاهد کاهش دما بین ۳ تا ۵ درجه خواهیم بود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورا با بیشینه دمای ۳۷ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی روز یکشنبه (۳ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا