اجتماعی

کاهش دمای ۳ تا ۵ درجه‌ای در تهران/ رگبار پراکنده باران؛ بعداظهربراساس اعلام اداره کل هواشناسی ، یکشنبه شب و روز دوشنبه (۳ و ۴ مهرماه) شاهد کاهش دمای بین ۳ تا ۵ درجه خواهیم بود.

به گزارش ای، براساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، انی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با ، برای امروز و فردا در مناطق پر همراه با غبار، همچنین امروز در ساعات بعداظهر تا شب در ارتفاعات استان (به ویژه در ارتفاعات ی) افزایش ابرناکی گاهی همراه با رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

روز یکشنبه (۳ مهرماه)، افزایش ابرناکی، در ساعات بعدازظهر رگبار و رعد و برق در ارتفاعات و وزش باد و در بعضی ساعات وزش باد شدید به ویژه در غرب و نیمه ی استان با احتمال خیزش موقت گرد و خاک و مورد انتظار است.

همچنین یکشنبه شب و روز دوشنبه شاهد کاهش دما بین ۳ تا ۵ درجه خواهیم بود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه با بیشینه دمای ۳۷ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

فردا (۲ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی روز یکشنبه (۳ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا