دیگر رسانه ها

کاهش ۸ درصدی تصادفات برون‌شهری در استان زنجان


ایسنا/زنجان استاندار ‌زنجان گفت: طی ماه‌های گذشته در استان ۲.۵ درصد افزایش تردد، ۱۰ درصد کاهش تصادفات، ۳ درصد کاهش جان‌باختگان و ۸ درصد کاهش تصادفات برون‌شهری کاهش داشته است.

فتح‌الله حقیقی در مراسم آغاز رزمایش طرح زمستانی، اظهار کرد: در حال حاضر ۳۳ میلیون وسیله نقلیه در سطح کشور تردد دارند. همچنین ۴۲ میلیون راننده در کشور وجود دارد که در مسیر ۱۲۷ هزار کیلومتر در ۱۴۷ شهر در حال تردد هستند که علت اصلی تصادفات در میان آن‌ها واژگونی، عدم کنترل ماشین توسط راننده، خستگی، خواب‌آلودگی و سرعت غیرمجاز است.

وی با بیان اینکه مردم توجه ویژه‌ای به قوانین راهنمایی و رانندگی داشته باشند، گفت: پلیس به سمت هوشمندسازی بیشتر و بهتر پیش می‌رود؛ به‌گونه‌ای که امروز به سیستم‌های مکانیکی هوشمند مجهز شده است و از این رو نوسازی تجهیزات آن‌ها در این زمینه الزامی است تا بتوان سیستم‌های مکانیکی آن‌ها را مجهز و به‌روز کرد تا کارآیی بهتری ایجاد شود.

حقیقی در رابطه با چگونگی انجام مدیریت صحیح و اصولی، خاطرنشان کرد: مدیریت باید به‌صورت یکپارچه و متمرکز صورت گیرد تا از هرگونه موازی‌کاری جلوگیری به‌عمل آید و این امر خطیر باید در عمل به‌وقوع بپیوندد و همگی در اجرای این مهم اهتمام ورزند تا سیستم مدیریت بهبود یابد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا