ورزشی

کشتی با «گرایی» سخت‌ترین مبارزه دوران ورزشی‌ من بودبه گزارش خبرگزاری مهر، «توماس لورینچ» قهرمان مجارستانی المپیک توکیو که به همراه تیم فرنگی این کشور به ایران آمده، گفت: از به ایران خوشحالم و یک تجربه خیلی بزرگ برای من بود. این تجربه با توجه به آکادمی که در کشورم بر عهده دارم، می‌تواند کمک کند.

لورینچ که در سفر به ایران علاوه بر دیدار با ، از امکانات کمپ تیم‌های ملی کشتی هم بازدید کرد، یادآور شد: کمپ تمرینی و اردویی بزرگی کشتی ایران دارد که امکانات آن دهای بالایی داشت. یکی از ت قابل توجه کمپ کشتی ایران، وجود خوابگاه در کنار سالن تمرین بود که خیلی مهم بود و به سهولت کار برای حضور در تمرینات کمک می‌کند.

قهرمان وزن ۷۷ کیلوگرم المپیک توکیو که با کشتی گیران ایرانی مانند و محمد علی گرایی کشتی گرفته، در این باره گفت: کشتی گیران ایرانی خیلی عالی هستند. یکی از سخت‌ترین کشتی‌هایی که در ۲۰ سال گذشته گرفته‌ام، مبارزه با محمد علی گرایی در المپیک توکیو بود، مبارزه دشواری بود و با خودم گفتم اگر این کشتی را م می‌توانم در المپیک قهرمان شوم. شرایط کشتی سخت پیش رفت و خوش شانس بودم که برنده شدم، چون اگر ۲۰ ثانیه دیگر ادامه پیدا می‌کرد، شکست می‌خوردم.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا