تهرانشهریمنتخب سردبیر

گاز به کن رسیدبه گزارش شباب نیوز، محمود کلهری در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای بخش کن گفت: در آستانه دهه مبارک فجر پروژه گازرسانی به روستاهای کن به همت شرکت گاز، فرمانداری و حمایت‌های استانداری تهران اجرا شد و مشعل گاز این پروژه در امام زاده داوود (ع) روشن و روستاهای امام زاده داوود (ع)، کیگا، رندان و طالون هم از نعمت گاز برخوردار شدند.

کلهری با بیان اینکه شهرداری و اداره حریم هم با دقت کافی و حمایت‌های همه جانبه در مسیر و استفاده از اعتبارات داخلی برای بازسازی مسیرها و راه‌ها تلاش و همکاری می‌کنند افزود: باید با تعامل و همفکری شرایط خوب و مناسبی را برای حضور مردم و گردشگران در این مکان مقدس و ارزشمند فراهم سازیم.

وی با اشاره به اینکه شهرداری منطقه ۵ هماهنگی‌های لازم را در مورد ارسال نقشه‌های کلی اجرایی حفاری برای تأیید اداره کل حریم شهرداری تهران انجام داده است گفت: سال گذشته عملیات گاز رسانی به روستای سولقان در بخش کن به پایان رسید و با اتمام عملیات گازرسانی در سایر روستاهای کن بالغ بر ۱۰ هزار نفر از نعمت گاز برخوردار شدند.

مراسم گازرسانی به روستاهای بخش کن با حضور استاندار، فرماندار، مدیر عامل شرکت گاز، رئیس اداره کل اوقاف استان تهران، شهردار منطقه ۵، امام جمعه بخش کن و تعدادی از اهالی بخش کن برگزار شد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا