تهرانشهریمنتخب سردبیر

گاز رسانی به ۴ روستای بخش کن با ۱۵ میلیارد تومان اعتبار انجام شدبه گزارش شباب نیوز ظهر پنج شنبه و در آستانه دهه مبارک فجر آئین گازرسانی به چهار روستای بخش کن شهرستان تهران با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و سایر مسئولان در بارگاه مقدس امامزاده داوود (ع) برگزار شد.

انوشیروان محسنی بند پی دراین مراسم اظهار داشت: اینکه در نزدیکی تهران روستاهایی وجود داشته باشند که فاقد گاز باشند برای دولت پذیرفته نیست و امروز در بخش کن روستاهای امام زاده داود، کیگا، رندان و طالون از نعمت گاز شهری بهره مند شدند.

محسنی بندپی افزود: این پروژه با توجه به ارتفاع منطقه و سرما محقق شد و ۱۳۰۰ خانوار از این نعمت بهره مند شدند.

استاندار تهران گفت: نظام اسلامی از بدو پیروزی انقلاب تاکنون خدمات بی شماری را ارائه کرده است و به برکت نظام سن امید به زندگی افزایش یافته است و پیش از انقلاب سن امید به زندگی ۵۴ سال و بعد از انقلاب ۷۸ سال رسید.

وی بیان داشت: طرح شهید سلیمانی به برکت روح بلند این شهید دستاوردهای بی شماری را کسب کردیم نزدیک به یک ماه است که فوتی‌های ما روزانه به زیر ۱۰۰ نفر رسیده است و این به برکت روح شهید سلیمانی است.

محسنی بندپی عنوان داشت: در حالی که در آمریکا که خود را مهد علم می‌داند روزانه بین سه تا چهار هزار نفر بر اثر کرونا فوت می‌کنند و با هدف گذاری مناسب رهگیری شناسایی وقرنطینه بیماران کار بزرگی بود که در این مدت انجام شد و از مرگ ۳۰ هزار نفر از مردم جلوگیری کرد

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا