سیاسی

یارمحمدی: اشتغال جوانان باید در اولویت برنامه کاندیداهای انتخابات باشدیک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که امروز بزرگ ترین هنر اجرایی فراهم کردن بستری مناسب برای اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی و جوانان بوده و دولت و مجلس تاکنون آنطور که باید و شاید نتوانستند در این زمینه نقش آفرینی کنند.

علیم یارمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه بیکاری جوانان تبعات اجتماعی به همراه داشته و دارد، به ضرورت فراهم کردن بستر اشتغال برای جوانان تاکید و بیان کرد: یکی از مهم ترین مطالبات مردم از مجلس فراهم کردن بستر مناسب اشتغال است. چراکه در هر خانه ای چندین جوان تصحصیل کرده بیکار وجود دارد و همه منتظر فراهم شدن بستری مناسب برای اشتغال هستند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس با بیان اینکه امروز بزرگ ترین هنر اجرایی فراهم کردن بستری مناسب برای اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی و جوانان است، با اشاره به تلاش مجلس برای اشتغال جوانان، بیان کرد: تاکنون مجلس چندین طرح در این زمینه دنبال کرده است اما عملا این طرح ها راه به جایی نبرده است. امروز سران سه قوه و مقام معظم رهبری نیز بر این موضوع تاکید داشته‌اند که اشتغال جوانان در اولویت باشد.

یارمحمدی افزود: باید از ظرفیت کارشناسان و نخبگان جامعه در این راستا استفاده کرد. کاندیداهای انتخابات مجلس  نیز در انتخابات پیش رو باید بحث اشتغال را در برنامه های پیشنهادی خود در اولویت قرار دهند.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا